Please enter a search term to begin your search.

O nas


Powstała w 1997 roku firma Triochem jest wyspecjalizowanym producentem środków chemicznych znajdujących zastosowanie w procesach produkcyjnych przemysłu włókienniczego i tekstylnego, w budownictwie (chemia budowlana), oraz w przemyśle wydobywczym. Kleje przemysłowe stosowane w specjalistycznych sektorach przemysłu samochodowego i przemyśle meblarskim to kolejne sektory gospodarki, w której nasze wyroby są znane i cenione.

Dla zdecydowanej większości naszych produktów bazę surowcową stanowią wodne dyspersje polimerów i kopolimerów. W wielu przypadkach nasze wyroby są efektem przedsięwzięć realizowanych wspólnie z naszymi zleceniodawcami. Ewolucja procesów technologicznych w przedsiębiorstwach branży włókienniczej, tekstylnej, samochodowej i postęp w dziedzinie jakości oferowanych produktów chemii budowlanej, implikuje nasze nieustanne dążenie do doskonalenia istniejących wyrobów, a także do poszerzania istniejącej gamy produktów.

Nasza wiedza, zaangażowanie, motywacja i kompetencje pozwoliły nam w ciągu ostatniej dekady zdobyć pozycję zaufanego i lojalnego partnera. Celem naszej działalności jest dynamiczny rozwój przedsiębiorstwa, oparty na partnerskich stosunkach z naszymi klientami oraz zapewnienie trwałych podwalin finansowych i ekonomicznych dla długoletniego funkcjonowania firmy.

Filozofia
Triochem - Konsekwencja w doskonaleniu


Działalność
Triochem - Rozwój, produkcja i sprzedaż środków chemicznych
Wybierz jeden z produktów: