Please enter a search term to begin your search.

Chemia budowlana


Nasza oferta chemii budowlanej to szeroka gama środków gruntujących ogólnego zastosowania i środków gruntujących specjalistycznych produkowanych na bazie wodnych dyspersji polimerowych. Program wzbogacają środki pomocnicze, izolacje wodoszczelne i przeciwwilgociowe, środki czyszczące i pielęgnacyjne, domieszki do betonu oraz środki pielęgnacyjne do betonu. Bogaty wybór produktów daje możliwość dobrania i stosowania optymalnego środka chemii budowlanej zależnie od typu aplikacji, rodzaju podłoża, a przede wszystkim stosowanych tynków, zapraw, gładzi, itp. Co więcej, technolodzy Triochem-u w oparciu o współpracę z firmowym laboratorium są w stanie, poprzez kontrolowane modyfikacje, dostosować nasze środki niemal do wszelkich produkowanych w Polsce tynków, gładzi i szpachli zależnie od ich właściwości fizyko-chemicznych. Celem tych modyfikacji jest osiągnięcie optymalnych efektów aplikacyjnych.

Jakość naszych wyrobów spełnia wszelkie wymogi normatywne oraz, co bardzo istotne, znajduje swoje uznanie wśród firm wykonawczych. Konsekwentnie pracujemy nad doskonaleniem istniejących wyrobów, a przede wszystkim nad poszerzaniem ich gamy.

Proponowane przez nas spektrum produktów chemii budowlanej w pełni realizuje potrzeby najbardziej wymagającego wykonawcy, w każdym wariancie zastosowań technologii - niezależnie od dedykacji środka, rodzaju podłoża, stosowanych tynków, zapraw i gładzi.
O Firmie
Triochem - Producent środków chemicznych


Filozofia
Triochem - Konsekwencja w doskonaleniu
Wybierz jeden z produktów: